حقایقی در مورد طراحی وب سایت فاش شد - قیمت طراحی وب سایت

حقایقی در مورد طراحی وب سایت فاش شد - قیمت طراحی وب سایت

حقایقی در مورد طراحی وب سایت فاش شد - قیمت طراحی وب سایت

Blog Article

آیا از قالب‌های آمادهبرای طراحی وبسایت ما استفاده می‌شود؟

طراحی سایت تنها به معنی داشتن یک وب‌سایت نیست. ما معتقدیم که طراحی وب‌سایت یعنی خلق یک کسب‌وکار جدید در دنیای اینترنت؛ ساختن برای ماندن.

برای شروع ثبت نام کافی است از قسمت “مشخصه‌های شناسه” وارد قسمت “ساختن شناسه کاربری” شوید و ثبت نام را کامل کنید. نگران نباشید چرا که مراحل ثبت نام در این وب‌سایت بسیار ساده می‌باشد و شما می‌توانید با ارسال برخی از مدارک شخصی خودتان مانند ارسال اسکن کارت ملی، شناسنامه و… به راحتی ثبت نام کنید و پس از تایید احراز هویت شما توسط این وب‌سایت و اخذ شناسه ایرنیک خود، قادر خواهید بود در دامنه وب‌سایت‌تان را در هر شرکتی رسما ثبت کنید.

محتوا باید دارای عنوان جذاب و پرطرفدار باشد بتواند سوالات بسیاری از مخاطبان را پاسخ دهد. ارائه اطلاعات مفیدی که منجر به حجم ترافیک هدفمند بالاتر و افزایش تبدیل و تعامل می شود.

جالب است بدانید که برای راه اندازی یک وب‌سایت دقیقا ما همان متریال‌هایی نیاز داریم که برای راه اندازی و استارت یک کسب‌و‌کار سنتی یا بهتر بگوییم یک مغازه نیاز است؛ البته تفاوت‌های کوچکی میان این دو نوع وجود دارد.

وبسیما با رعایت طراحی واکنش‌گرا یا ریسپانسیو، استفاده از نشانه‌گذاری‌های استاندارد و بهبود سرعت سایت تا بالاترین حدممکن به شما کمک می‌کند که پیش از شروع جدی فرآیند سئو، بخش زیادی از مسیر موفقیت را طی کنید.

از همین رو ما در میهن وردپرس در دو سال اخیر تصمیم گرفته‌ایم که توسط تیم برنامه‌نویسی خودمان چند قالب وردپرس کاملا ایرانی را بسازیم و این کار را نیز کردیم. ما در این قالب‌های ایرانی سعی کردیم تمامی امکاناتی که قالب‌های بین المللی دارند را اضافه کنیم و در حال حاضر با افتخار می‌توانیم بگوییم که قابلیت‌ها و امکانات این قالب‌ها حتی از قالب‌های مشابه خارجی خود بیش‌تر است و کاربرد بیش‌تری مخصوصا برای وب‌سایت‌های ایرانی دارد؛ گوشه‌ای از این امکانات عبارتند از:

برای شروع یک کسب‌و‌کار آفلاین اولین چیزی که شما به آن نیاز پیدا خواهید کرد، یک مکان اینجا با یک آدرس و لوکیشن مشخص می‌باشد که مشتریان شما به آنجا بیایند و از شما محصولی یا خدماتی خریداری کنند و هزینه‌ای به شما بپردازند.

همان طور که می دانید امروزه در عرصه تکنولوژی و خریدهای اینترنتی شاهد تحول و پیشرفت هستیم. در واقع هر کسب و کاری قطعا به این نتیجه خواهد رسید که باید برای پیشبرد اهداف، جذب مشتری و فروش بیشتر باید اقدام به دریافت خدمات طراحی سایت کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به نوین می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

یا یک سایت خبری نسبت به یک سایت شرکتی یا شخصی بهای تمام شده متفاوتی دارد. دلیل این امر نیز وجود امکانات متفاوت در سایت خواهد بود.

تاکنون بیش از ۱۶۰۰۰۰ درخواست پشتیبانی را به خوبی و خوشی پاسخ داده‌ایم. اگر موقع کار با محصولات سوال یا مشکلی دارید، روی پشتیبانی ما حساب کنید.

اما هنگام استفاده از پرتال، هر چند امکان طراحی اختصاصی وجود دارد، اما لزومی ندارد این روش را انتخاب کنید. بلکه می‌توانید یکی از قالب‌های پیش فرض این سایت ساز را انتخاب و سپس آن را با توجه به نیاز و سلیقه خودتان ویرایش دهید. در نتیجه هزینه ساخت سایت شما بسیار کمتر خواهد شد.

طراحی وب زمینه ای است که به سرعت در حال تحول است و روندهای جدید و بهترین شیوه ها سریع تر از بسیاری از برندها در حال ظهور است.

Report this page